Олег Щиголев. «Сад кольору, або Зовсім не чорний квадрат» -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Понеділок -вівторок – ВИХІДНИЙ

Олег Щиголев. «Сад кольору, або Зовсім не чорний квадрат»

«Школа сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура» Дніпровської міської ради спільно із Музеєм українського живопису запрошують відвідати виставку живопису дніпровського художника, члена Національної спілки художників України Олега Щиголева.

Олег Щиголев народився у 1950 році на Волині. У 1969 році закінчив Дніпропетровське державне художнє училище (нині Дніпропетровський державний театрально-художній коледж).

Член Національної спілки художників України з 1985 року. Експонент всеукраїнських та міжнародних виставок з 1976 року.

Роботи митця зберігаються у фондах художніх музеїв України, зокрема Києва та Дніпра, а також у приватних зібраннях в Україні, Великобританії, Італії, Іспанії, Голландії, США, Данії, Ізраїлі.

На виставці «Сад кольору» представлено 85 робіт художника, які захоплюють глядача яскравістю кольорів та незвичайністю тематики.

Виставка «Сад кольорів» — спільний проект Школи сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура та Музею українського живопису.

Експозиція працюватиме по 1 грудня.