«Насильство не завжди можна побачити» -Музей українського живопису

«Насильство не завжди можна побачити»

19 січня Агентство ООН у справах біженців у місті Дніпро запрошує відвідати виставку «Насильство не завжди можна побачити».

Виставку організовано Агентством ООН у справах біженців у рамках Міжнародної кампанії «16 днів протидії гендерно-обумовленому насильству».

Усі роботи були отримані у рамках студентського конкурсу, головна мета якого полягала в підвищенні обізнаності молодого покоління стосовно  сексуально та гендерно-обумовленого насильства та його запобігання.

У рамках конкурсу було отримано близько 50 робіт від студентів навчальних закладів східних регіонів України. Журі конкурсу, до якого входили митці, гендерні експерти та співробітники Агентства ООН у справах біженців, обрало 3 кращі роботи. Призи для переможців були надані магазином «Comfy» та громадською організацією Фундація «Суспільність».

Сексуально та ґендерно-обумовлене насильство є одним з найбільш розповсюджених та замовчуваних форм порушення прав людини у світі.  Повідомляється, що кожна третя жінка хоча б раз у житті зазнавала фізичного або сексуального насильства. У всьому світі сексуальне або фізичне насилля по відношенню до чоловіків і хлопчиків й досі залишається замовчуваною проблемою. Сексуально і ґендерно-обумовлене насильство широко розповсюджене, але рідко помітне.

Експозиція розгорнута на 3-му поверсі Музею українського живопису.

Poster_exhibition