Наші підсумки 2020 арт-року -Музей українського живопису

Наші підсумки 2020 арт-року

Кому креативний портрет "А-ля Пікассо" у стилі геніального художника?

У перший день карантину — 12 березня ми відкрили новий мистецький простір ARTAREA Dnipro, який змінив життя Музею українського живопису назавжди.

Зараз це єдине унікальне місце в Україні, де оживають картини видатних художників різних епох.

У цьому році у нас відбулися 3 діджитал-виставки:

«Іван Марчук: секрети геніальності»

«Магія імпресіонізму»

«Пікассо: періоди геніальності».

Також на третьому поверсі відкрилися велика виставка дніпровських майстрів до дня міста та експозиція «Мантри живопису» від талановитого митця Тараса Триндика.

У музейному дворі ми влаштували «Кіно під зорями» та показували фільми про мистецтво.

На даху у теплий період проводили лекції, концерти та театральні події.

У грудні вже почав працювати проєкт «Переїзна ARTAREA». Ми встигли побувати з виставкою «Магія імпресіонізму» у двох великих ДК міста: «Таромське» та «Кайдацький».

Зараз частина нашого простору розташована у Музеї історії міста Кам’янське. Там можна побачити цифрову виставку «Сюрреалізм — це я» з оригіналами графічних робіт Сальвадора Далі.

Вже після Нового року та локдауну чекайте на новий арт- сюрприз.