Нагороди до Міжнародного Дня Музеїв. -Музей українського живопису

Нагороди до Міжнародного Дня Музеїв.

Пам’ять, шедеври мистецтва, артефакти минулого зберігаються у музеях. Вони – наче скрині зі скарбами. Дорогі. Унікальні експонати. Не можна забувати, що для того, щоб створити повноцінне, духовне суспільство, потрібно не тільки мати велике бажання, а й володіти знаннями в історії, науці, літературі, інших життєвих сферах.

Саме розуміння минулого, цінності культури і науки дозволяють нам залишатися людьми. Значну частину цих знань ми отримуємо ще на шкільній лаві, але більш глибокий розвиток і духовну їжу дарують нам музеї.

Музей українського живопису працює, розвивається та радує цікавими виставковими проектами містян вже три с половиною роки.

Створення музею – це неймовірний приклад наполегливості, волі та праці його засновника Олега Наумова. Це історія про те, як захоплення мистецтвом, колекціонуванням може перерости у справу життя і стати цікавою арт-локацією, культурним осередком міста та зібрати навколо людей-однодумців, колектив, який поділяє філософію засновника і робить усе, аби розвивати молодий музей і знайомити містян та гостей Дніпра з творами українських художників.

Зі святом працівників музеїв міста у стінах нашого музею привітали представники Управління культури Міськради та заступник мера Дніпра Олександр Шикуленко.

DSC_6282

DSC_6219

Почесними грамотами відмітили  працівників музейних закладів Дніпра, в тому числі і Музею українського живопису:

DSC_6241

Людмилу Тверську,  мистецтвознавця, заслуженого  працівника культури України.

DSC_6250

Станислава Юшкова – члена Національної спілки художників України, куратора «Мастерні художньої емалі» при Музеї українського живопису.

DSC_6254

Сергія Алієва-Кавику, художника, куратора Майстерні гравюри та малюнку «Пороги» при Музеї українського живопису.

DSC_6265

Володимира Малікова, екскурсовода, старшого наукового  співробітника Музею українського живопису.

DSC_5409

Сергія  Бурбело, художника, члена  Національної спілки художників України, директора Музею українського живопису

DSC_6227

Серед відзначених грамотами були й художники — Тарас Триндик, Ігорь   Куделін,  Олександр Нем»ятий.

DSC_6248

DSC_6256