Національний проект «Код нації – справжня єдність» -Музей українського живопису

Національний проект «Код нації – справжня єдність»

3 квітня 2015 року в залах Музею українського живопису відбулася презентація національного проекту «Код нації – справжня єдність».

В рамках проекту пройшло відкриття благодійної виставки-продажу робіт художників-переселенців з Донбасу.

Урочистість пройшла у теплій камерній атмосфері. Привітали експонентів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, член постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту Ірина Георгіївна Зайцева, мистецтвознавець Володимир Маліков, і, безумовно, автор проекту - талановита донецька художниця-дизайнер Марія Рец. Супроводжували вечір неймовірно зворушливі виступи юних учасниць студії пісочної анімації «Чарівник».

37 творів 8-мох учасників склали експозицію нового вернісажу. Техніка виконання робіт найрізноманітніша, що повною мірою відтворює особливості сучасного мистецтва Донеччини: масляний та темперний живопис, офорт, аплікація, розпис по склу, народна лялька. Тематика творчості всеохоплююча: традиційні українські символи, жанрові картини, символіко-містичні композиції, краєвиди Донеччини.

Мета проекту – показати творчість майстрів, об’єднаних не лише спільною бідою, але й любов’ю до Батьківщини, що є незмінним внутрішнім орієнтиром для кожного незалежно від обставин. В період експонування робіт планується провести аукціон. Кошти від реалізації творів мистецтва підуть на допомогу дітям-переселенцям та дітям родин воїнів АТО.
Як бачимо, подібний виставковий проект – черговий крок наших громадян у боротьбі за спільну справу: встановлення миру та захист тих , хто якнайбільше потребує сьогодні допомоги, любові та тепла.

Адреса: Дніпропетровськ, вул. Червона пл., 5-А (поруч із Троїцьким собором).
Музей працює: середа-неділя, 11:00 – 19:00
Вхід – вільний.