Музика звучить - Музейний сад прийняв Фестиваль -Музей українського живопису

Музика звучить — Музейний сад прийняв Фестиваль

20 травня Дніпро святкував «День вуличної музики».

Для виступу музикантів було задіяно три локації:
стіна у парку імені Лазаря Глоби,
майданчик біля «Veterano Pizza»,
Музейний сад біля Музею українського живопису.

У заході взяли участь 35 колективів. Дніпряни та колективи з Запоріжжя та Одеси. Напрямків музики було, як і майданчиків, три: класична, акустична і рокова.

У Музеї українського живопису став локацією для виступу класичних виконавців.   Цікаво, що концерт відбувався на підтримку створення інтерактивного музею відомого композитора та педагога Володимира Скуратовського.

Виступали:
NotaBene, Інна Саричева (сопрано), Марія Обмелько та Катерина Миронова (скрипка), Світлана Любимська (віолончель), Світлана Кольєва, Єлизавета Любимська(фортепіано), Влад Вербицький (кларнет),  Євген Самара (саксофон), Вокальний ансамбль «Вдохновение» та вокальний ансамбль Cantus.

1

2

3

11

День Вуличної Музики – наймасштабніший волонтерський проект у світі, започаткований як музичний флешмоб у 2007 році литовським музикантом Андрюсом Мамонтовасом [Andrius Mamontovas] у Вільнюсі (Литва).

4

6