Мистецький світ. Ми знаємо дорогу -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Музейний сад – мистецький світ

alt
Для активного та інтелектуального відпочинку не завжди потрібні далекі мандрівки чи море. Музей українського живопису відшукав свій спосіб розважити публіку, яка не полишає місто навіть спекотними вечорами.

З липня у Музейному саду стартували музичні вечори.

Ми запрошуємо усіх охочих, хто вважає себе просунутим й талановитим музикантом чи вокалістом, даємо в розпорядження нову локацію і разом чекаємо овацій.

У нас вже співали:

Група Right Now Band. Хлопці й дівчата створили драйвову атмосферу, привели власних фанів і «підтягнули» нових шанувальник  до своїх лав,  бо грали пречудово.

11

12

13

14

23 липня своїм неймовірним голосом тішила Тетяна Загора. Співала під акомпанемент Антона Ялози.

23

24

21

22

25

А по середах о 19.00 у нас німе кіно з музичним супроводом справжнього тапера. Чорно-біла стрічка із субтитрами, яку глядачі дивляться під музику. За синтезатором Олександр Іванов. У глядацькій залі – усі ВИ – наші друзі і шанувальники.

1

2

3

Спитаєте чи платний вхід. Так. Але до квитків та безпосередньо до ціноутворення ми підійшли з креативом. 30 гривень вартує звичайний квиток у цей мистецький світ. Людина просто приходить і отримує насолоду для душі. Музично-візуальний релакс та спілкування. А за 99 гривень інтелектуальна їжа засвоюється краще із спеціальною пропозицією від кафе ВАН ГОГ.

Тож і цікаво, і смачно.

4

Наступної середи  чекаємо на «Цирк» (The Circus) із геніальним Чарлі Чапліном. Виробництва Charles Chaplin Productions, США, 1928г, 72 хвилини. Премія  Оскар. Автор і режисер — Чарльз Чаплін. В ролях — Чарльз Чаплін та Мірна Кеннеді.

Вже завтра, 29 липня в нас співатимуть енергійні і круті команда RED CAT

redcat_FB_header_

Пропозиції від музичних гуртів – приймаємо активно! Тож пишіть, телефонуйте і заходьте в гості. Ми раді подружитися з талановитими і зробити Вас ще більш відомішими!

Похожие записи: