Музейні події: майстер-клас для дітей-сиріт та вистави до дня Святого Миколая. -Музей українського живопису

Музейні події: майстер-клас для дітей-сиріт та вистави до дня Святого Миколая.

8 грудня у Музеї українського живопису в експозиції робіт видатної народної художниці Марії Примаченко відбувся майстер-клас з Петриківського розпису. Майстри-петриківці приїхали до музею, аби попрацювати з дітками, позбавленими батьківського піклування.

Спочатку було слово … від мистецтвознавця Володимира Малікова. Аби  юні гості всотати атмосферу виставки, зрозуміли художницю, відчули її манеру письма і по-іншому подивилися на тих чудернацьких звірів, яких Примаченко зображує.

А далі – сама творчість. Малювати прийшли ті, хто в повсякденному житті займається живописом.

Діти розмістилися за столиками, на кожен «острівок» — по педагогу. Фарби, пензлі і яскраві гроні калини. Так народжувалися дитячі картини.

1

2

3

4

12

7

6

8

9

10

11

До дня Святого Миколая музей та Майстерня українського театру Ґерць готує цікавий подарунок.

Малеча дізнається про Святого Миколая.

У програмі:

Чарівна казка, жива музика, різдвяні забави, театралізована екскурсія музеєм.

В нас затишно й цікаво!

mickol_web2