Музей українського живопису приймає Fестиваль_bлогерів. -Музей українського живопису

Музей українського живопису приймає Fестиваль_bлогерів.

16-17-18 червня Дніпро збирає популярних блогерів на перший Всеукраїнський фестиваль блогерів "Дніпровський пост".
Говоритимуть про таке: "політика", "економіка", "культура", "інновації", "життя і смерть"…
Міжнародний фестиваль блогерів стартує в рамках програми міського голови Дніпра Бориса Філатова «Культурна столиця».

Фестиваль присвячений міжнародному дню блогерів, який відзначається 14 червня.
На захід зібралися найбільш авторитетні блогери нашої країни та ближнього зарубіжжя. А саме: Роман Шрайк, Карл Волох, Сергій Іванов, Павло Белянський, Віталій Чепинога, Віктор Пузанов, Денис Казанський, Олена Добровольська, Татуся Бо, Наташа Влащенко, Горький Лук, Віктор Трегубов, Ірина Медушевська, Павло Казарін, Andre Alexin, Іван Семесюк, Микола Воськало, Леонід Швець, Роман Скрипін, Євген Кузьменко та інші.

За словами Євгена  Гендіна, активну участь у фестивалі блогерів візьмуть чиновники і політики з Дніпра, зокрема — мер Борис Філатов.