Музей українського живопису підтримав юних особливих митців. -Музей українського живопису

Музей українського живопису підтримав юних особливих митців.

Третя благодійна виставка робіт вихованців дитячого будинку-інтернату для дітей хворих на ДЦП відкрилась у Музеї українського живопису (м.Дніпро).

Неймовірні, наївні, яскраві роботи прикрашають музейний простір. Кожен відвідувач Музею та кафе-галереї має змогу роздивитися дитячі роботи і навіть допомогти. Поруч ми поставили скриньку. Усі зібрані гроші підуть для дітей на придбання матеріалів для малювання.

Студентська спілка «Альфа і Омега» протягом трьох років проводить заняття з образотворчого мистецтва у особливому дитячому будинку з особливими дітками. Кожна дитинка має свої певні складнощі із фізичним здоров’ям, але дуже глибокий та яскравий внутрішній світ.

Кожній людині важливо знати, що його існування було помічено на планеті хоча б однією людиною.

Ці дітки залишилися без батьківського піклування та ще й мають деякі вади тіла, вони дуже вразливі і дуже талановиті.