Мистецький світ. Ми знаємо дорогу-Музей українського живопису

Мистецький світ. Ми знаємо дорогу.

Художня школа при Музеї в літні місяці продовжує плідно працювати і оголошує новий набір. Викладач школи пропонує такі напрямки роботи: «малюнок», «живопис», «композиція». Навчання в Музейній школі відбувається з урахуванням вікових та психологічних особливостей кожного учня. Заняття однаково цікаві як для дітей, так і для дорослих.

За півтора роки роботи школа має цілий клас учнів: 30  займаються регулярно і майже 50 людей навідують заняття час від часу — за потребою та настроєм. Але всі як один кажуть: малювання захоплює і варте того, аби кайфувати від процесу. Педагогові Олені Капшуковій вдається до кожного знайти певний підхід. У школі займаються маленькій непосидючі діти, та пані Олені вдається їх так зацікавити, що процес малювання малечу захоплює і непосидючка поринає у нього з головою.

Відвідують школу і дорослі. Своєрідне психологічне розвантаження після робочого тижня для чоловіків і релакс для вагітних жінок, бізнес-леді та тих, хто без вихідних працює мамою.  Під час занять учні вчаться аналізувати власні роботи, бачити мистецький світ і розвивати критичне ставлення, порівнювати свої роботи з натурою чи завданням, яке поставлено. Засвоюють поняття «форма», «пропорції», «ритм», «тонові відносини», колористичну цільність кольорової плями. І результат не бариться. Робіт, що мітять у шедеври, в початківців вдосталь. Ще трохи — і буде виставка. Пані Олена наразі відбирає роботи для першої. Експозиція робіт учнів та випускників Художньої музейної школи прикрасить музейний провулок вже наприкінці липня.

1

2

3

Отже, якщо відчуваєте, що художник у Вашому серці причаївся, але чомусь стидається про це заявити, то Вам до школи. Тут його почують, побачать і зможуть дати віру у свій талант.

4

5