Мистецький акцент на День Незалежності -Музей українського живопису

Мистецький акцент на День Незалежності

Країна святкує День Незалежності. 24-ту річницю. У кожному місті по-своєму. Музей українського живопису долучився до урочистостей, що відбулися у парку ім. Шевченка на Монастирському острові.

Покладання квітів до пам’ятника Шевченку, майстер-класи, святковий концерт за участі творчих колективів міста - цього року перелік традиційних заходів урізноманітнив Музей українського живопису. Експозиція під відкритим небом, унікальні полотна дніпропетровської художньої школи. Мистецтво у маси, аби знали і бачили.

Михайло Кокін, Георгій Чернявський, Володимир Ерліх, Анатолій Ткач, Анатолій Костенко, Комунар Беркута. Роботи цих художників – класиків дніпропетровського малярства – для виставки на День незалежності обрали не випадково. Це пейзажі. Кожен художник змальовує свою, рідну Україну. Тут і Дніпропетровськ, і Чернігівщина, Київ, Донецький край і живописні красоти Криму. Картини знаних митців красномовно підкреслюють єдність України. Говорити і пам’ятати про це корисно завжди. Особливо у День Незалежності, вільної та сильної Держави.

Автор фото - Руслан Герасименко

Адреса Музею українського живопису: Дніпропетровськ, вул. Червона Площа,5-а (біля Троїцького собору).
Музей працює: середа – неділя, 11:00 – 19:00
Тел.: 32-04-31, (096) 610 3796, (099) 068 3168