Марія Примаченко. Вперше у Дніпрі. -Музей українського живопису
«Я зображую предмети так, як я думаю про них, а не так, якими я їх бачу» /Пабло Пікассо, іспанський і французький художник/

Марія Примаченко. Вперше у Дніпрі.

Сталося! Вже можна говорити. Анонсувати. Афіші надруковано – рекламна кампанія стартувала. Музей українського живопису, а тепер і місто, в очікуванні грандіозної події. З 11 листопада виставка робіт Марії Примаченко стартує у Музеї українського живопису. І ми раді кожному відвідувачу.

До експонування у Дніпрі відібрано 100 робіт з колекції Національного музею українського народного декоративного мистецтва (м.Київ). На відкритті будуть присутні директор і наукові співробітники столичного музею, мистецтвознавці та дніпровські художники, що працюють у царині народного мистецтва.

Марія Примаченко шістдесят років життя присвятила улюбленій справі  –  малюванню, залишивши людям великий творчий спадок. Національний музей українського народного декоративного мистецтва зберігає унікальну колекцію творчого доробку майстрині і впродовж 80 років широко популяризує її творчість на численних персональних виставках і виставках народного мистецтва як в Україні, так і в світі.

3

2

4

Принципова згода і дружній діалог у питаннях можливості експонування у Дніпрі творів Примаченко з працівниками Національного музею українського народного декоративного мистецтва ще раз доводить: мистецтво і краса – рятують світ від смути і війни.

1

5