Майстерня художньої емалі -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

Майстерня художньої емалі

Музей українського живопису представляє:                                          
Цикл майстер-класів від метра

Розклад занять: 

27.06. субота: теорія 16.30. 

28.06. неділя 16.30 

Далі: двічі на місяць по суботах о 16.30.

Унікальна можливість  для художників і тих, хто прагне долучитися до мистецького кола. В Музеї українського живопису потужно працює  нещодавно відкрита майстерня художньої емалі. Укомплектована за усіма стандартами.  Від художників потрібно лише талант та працездатність.
Керівник дніпропетровської майстерні - художник Станіслав Юшков - автор монументальних робіт в техніці  гарячої емалі.  Разом з відомим столичним художником Олександром Бородаєм він зробив  станково-декоративне панно у   харківському  метро та оздобив станцію Видубичі у Києві. Техніка гарячої емалі для українських художників - це нове дихання, творчий сплеск. Бо можливості цієї техніки - унікальні. Гаряча емаль це не лише неймовірно витончені ювелірні шедеври, це можливість декорування будь-яких архітектурних споруд, фасадів, фонтанів. Нове слово у сакральному мистецтві.  Бо і алтарні образи і ікони - з елементами емалі - це витвори мистецтва. Гаряча емаль -  вигідна прикраса мозаїки, кованих та литих виробів. Прекрасний матеріал для інсталяцій. Цікаво, що роботи у техніці художньої емалі  - це такий собі «внесок у вічність», бо зроблені нашими пращурами і знайдені недавно, артефакти, - прекрасно збереглися й донині. Так само тривале життя має бути й у сьогодні зроблених роботах. Тому, двері майстерні відкриті - бажаючі опанувати складну, але таку делікатно-тендітну художню техніку вже вишукуються у черги.

Справжніх майстрів емальєрного мистецтва сьогодні в Україні можна на пальцях перерахувати: Олександр Бородай, Станіслав Юшков, Станіслав Вольський, Віталій Хоменко, Іван Юрков, Михайло Ніколаєв, Тетяна Колечко, Устим Федько, Олександра Барбалат, Марія Зеньковова, Марія Луцик. 

Можливо нові імена художників емальєрів засяють на небосхилі саме завдяки роботі Дніпропетровської майстерні.

Похожие записи: