Майстерня художньої емалі. Успішний старт. -Музей українського живопису

Майстерня художньої емалі. Успішний старт.

Хороша новина: майстерня художньої емалі в Музеї українського живопису успішно розпочала серію майстер-класів. Складено розклад занять і відбувся перший практичний урок.

Бажаючих перейняти досвід і підгледіти секретики від метра Станіслава Юшкова зібралося - ціла майстерня. Втім, художник кожному устиг приділити увагу. Творили сім годин поспіль. В очах кожного - неймовірна цікавість. Учні з головою поринули у роботу. Кожен зробив власного шедевра.
Музей вже мав зачинятися, втім вирішили порушити правила і дати можливість емальєрам-початківцям довести розпочате до логічного завершення. А як же: обпікання у пічці - двофазне. Техніка гарячої емалі - наука з купою тонкощів. Тут важливо і колір підібрати, і знати який він дасть відтінок після обпікання. Учні упоралися на відмінно. Додому розхолися задумані та одухотворенні.

Запис на наступний урок вже відкрито: зустріч у майстерні 11 липня.

Фото - Руслан Герасименко