Місце зустрічі поміняти не можна -Музей українського живопису

Місце зустрічі поміняти не можна

Василь Тимко, Степан Марчук, Іван Кириченко, Станіслав Юшков,  та Тетяна Ільїна - українські емальєри, які всебічно популяризують цей художній напрямок, знову разом у музейній майстерні.

Художники зібралися на третій симпозіум емальєрів. Їх роботи стануть гідною окрасою єдиного в Україні Музею художньої емалі, що вже у жовтні відкриє свої двері в стінах Музею українського живопису.

Окреслити тематику виробів складно. Вечір літа, серпневий настрій, подих осені. Всі ці невловимі емоційні коливання митці відчувають, вловлюють натхнення – і ось вона картина. Про любов, молодість, життєві радості чи світлий сум. Спитати художника, як народжується той чи інший вимір, і почути детальну відповідь - практично неможливо. Бо тут не прорахунки, не формули – є емоція, ідея і техніка виконання. Фарба жива і має власну мову. Художник вміє почути і обрати потрібний відтінок, лише так вдасться проговорити історію. Отже дарма вважати живопис «німим мистецтвом». Справжні картини - до глядача ГОВОРЯТЬ. А чи чуєте ви - це вже інша історія.

Автор фото - Руслан Герасименко

Адреса Музею українського живопису: Дніпропетровськ, вул. Червона Площа,5-а (біля Троїцького собору).
Музей працює: середа – неділя, 11:00 – 19:00
Тел.: 32-04-31, (096) 610 3796, (099) 068 3168