"Любов - це...": запрошуємо на зустріч з відомим на весь світ скульптором -Музей українського живопису

«Любов — це…»: запрошуємо на зустріч з відомим на весь світ скульптором

Одеський скульптор Олександр Мілов – автор інсталяції “Любов” для фестиваля Burning Man, приїде до Дніпра.

Безкоштовна лекція та воркшоп з майстром відбудуться 13 грудня о 13:00 за адресою Троїцька 5-А (Музей українського живопису).

Організатор події – Школа образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура.

141692

Скульптор з Одеси Олександр Мілов одного дня прокинувся відомим на весь світ.

Він став першим майстром з України, який офіційно відстоював гідність своєї країни на фестивалі Burning Man у пустелі Невада. Олександр там створив величезну інсталяцію “Любов”. На свою  роботу скульптор витратив гроші, за які збирався купити квартиру.

1641222

Арт-об’єкт вийшов 17,5 метрів у довжину та 7,5 метрів у висоту. Важить “Любов” 4 тонни.

В Одесі біля кінотеатру “Зоряний” стоїть точна копія цієї роботи, оригінал зараз знаходиться в Угорщині.

141693

“Я не люблю підписувати свої роботи — вважаю, нехай мене краще пізнають по почерку, ніж на ім’я, і ті, хто треба, мене і так знайдуть. Так і відбувається. Я взагалі не художник — я придумую концепцію та метод. Це інший напрямок діяльності. Я повинен втілити дитячі мрії, які у мене в блокноті. І якщо мене зараз будуть підписувати заднім числом «скульптор» – таким же чином мене можна назвати «гонщик» або «конструктор автомобілів». Це проблема людей, вони не можуть працювати з тим, чого не можуть назвати.» — говорить Мілов про свою творчу діяльність.

(Фотографії з відкритих джерел)