Заступник директора по науковій діяльності музею, заслужений працівник культури України пані Людмила Тверська познайомила із «золотим» фондом музею – колекцією класиків Дніпровської школи, провела екскурсію до відкритих фондів-запасників та продемонструвала Галерею, в якій зібрані роботи виставлені на продаж.
Отже, кожен з іменитих фахівців склав уявлення про те, як і де може засяяти той чи інший витвір мистецтва і стати окрасою певного інтер’єру.
Мистецтвознавець Володимир Маліков зробив детальну екскурсію по другому та третьому поверхам музею, де наразі експонуються твори митців київської столичної школи: «Стіна» Матвія Вайсберга та роботи Валерія Шкарупи у циклі «Мангри», Леоніда Берната «Подорожня карта» та «Ровер для Повітрулі» Олексія Малих.
Зазирнули і у майстерні – друкованої графіки та художньої емалі. Там їх зустрічали майстри-господарі – Сергій Алієв-Кавика та Станіслав Юшков.
Подібне творче спілкування, впевнені архітектори, може вилитися у плідну співпрацю між культурною інституцією та музеєм, адже ідея просування справжнього мистецтва близька по духу як музейникам, так і працівникам у галузі архітектури.