Київська школа. Продовження. Від живопису до скульптури. -Музей українського живопису

Київська школа. Продовження. Від живопису до скульптури.

Музей українського живопису закінчив експонування виставкових проектів київських художників: Матвія Вайсберга, Леоніда Берната, Олексія Малих, Валерія Шкарупи. Ми вдячні митцям за неймовірний творчий сплеск, який вони дали місту. Відвідувачі музею з захопленням сприйняли чотири різнопланові виставки і нині арт-шанувальники в очікуванні нового мистецтва, але вже у просторі.

31 травня музей відкриє виставку скульптур Олексія Владімірова – «Застигла музика кохання».

Знайомство с виставкою творів Олексія Владімірова дозволяє відразу звернути увагу на матеріал, у якому працює скульптор. Це  суворий, відсторонений від буденної метушні, звернений до вічності камінь, який під його різцем розкриває дивовижну за фактурним різноманіттям природу цього матеріалу.

Для Владімірова камінь  не бездушний холодний шмат граніту, мармуру чи піщанику. Скульптор має змогу вдихнути у кам’яний блок душу. Відшукати закладену у ньому або пружну міць, або чуттєву гармонію. Цьому сприяє пластична своєрідність лексики творів, узагальнені форми, які додають художнім образам особливу спокійну безтурботність.

Серед композиційного різноманіття мистецтва Владімірова особливо можна виокремити роботи, присвячені жінці – вічному образу краси, материнського щастя, хранительки домашнього вогнища. Жінки скульптора – це ціла поема у камені, сповнена живих почуттів схиляння автора перед непізнаним феноменом жіночої чарівності.

Людмила Тверська,

мистецтвознавець, заслужений працівник культури України

Мои-документы-080

Отдых.Муза---(италь.мр

Задум

Біографія:

Олексій Владіміров народився у 1957 році на Кубані. У 1984 р. закінчив Київський Державний художній інститут.

З 1987 р – член Національної спілки художників України.

Ім’я Олексія Владімірова добре відомо, як в Україні, так і за кордоном. Його твори знаходяться  у Національному художньому музеї України (Київ), Київській національній картинній галереї, а також у галереях та приватних колекціях в Україні, Британії, Італії, Канаді, Германії, Франції, Швеції, Японії.

Нині плідний процес у творчості маестро. Художник знайшов свій пластичний стиль, заснований на глибинному розумінні епохи палеоліту, античності та епохи Відродження.

avtoportret

Вознесение---(италь

Рождение-Афродиты-(известняк)

На думку американської критики, під час проведення персональної виставки у Каліфорнії, роботи Олексія Владімірова визначили «нову еру скульптури».

У творчому доробку Владімірова – найбільша колекція шедеврів з мармуру.

Олексій Владіміров – учасник та керівник багатьох симпозіумів-пленерів кам’яної та дерев’яної скульптури. Надзавдання, яке ставить перед собою скульптор, – це створення просторового універсалізму, коли кожна робота автора довільно могла би вписатися у будь-який ландшафт.

Майстер не вміщується у рамки будь-яких стильових визначень, які нав’язують сучасні арткритики, він у постійному пошуку.

Откровение-Мнемозины

Медовый-месяц