«Із кожною осінню я розквітаю знову» -Музей українського живопису

«Із кожною осінню я розквітаю знову»

Музей українського живопису презентував виставку-продаж у столичному Будинку освіти та культури «Майстер Клас» . Присвячено виставку творчості українських художників різних поколінь.

Експозицію формували навмисно упереміш - класики та сучасники. Художники різних поколінь. Єдиний об’єднуючий мотив - її величність Осінь. Імена художників гучні: це Жуган В.А., Чуйков Е.В., Потапенко В.Н., Колосовский Г.С., Бакаев С.И., Шабадом А., Клименко Ф.М., Копысов А., Карпович А., Зубко И.М., Томасик М. Е.

Картину Андрія Карповича придбали відразу у день відкриття виставки. Ще кілька робіт поціновувачі мистецтва узяли на попереднє придивляння. Українська публіка потроху призвичаюється сприймати і цінувати мистецтво.

Експозиція доступна для перегляду місяць. Музей українського живопису планує впродовж цього терміну провести кілька літературно-художніх вечорів. Гості матимуть змогу поспілкуватися з поетами та художниками.

Побачити та вподобати картини можна за адресою:
м. Київ вул. Лаврська, 16 А