Феномен чорного квадрату: арт-бесіда про абстракцію -Музей українського живопису

Феномен чорного квадрату: арт-бесіда про абстракцію

Чекаємо на вас 17 квітня о 18:00.
Запрошуємо на арт-бесіду про абстракціонізм із сучасним мистецтвознавцем Ігорем Трушем та перегляд цифрових двох виставок ARTAREA Dnipro ( на базі Музею українського живопису).
Абстракціонізм — це мистецтво, яке відмовилось від наративу, тобто історії із образів та логічних взаємозв’язків.
Це одна із течій авангардистського мистецтва початку XX ст.
Філософсько-естетична основа абстракціонізму — ірраціоналізм, абсолютизація чистого враження та самовираження митця засобами геометричних фігур, ліній, кольорових плям, звуків.
Напрям сучасного абстрактного мистецтва в скульптурі та живописі виник в Європі та Північній Америці в 1910—1920.
Ця тема вже давно цікавить професійного мистецтвознавця з Художнього музею. ARTAREA Dnipro стане майданчиком для прем’єри його авторської лекції.
Це вже третя зустріч з Ігорем Трушем у нашому просторі. Перші дві пройшли з аншлагом.
Через карантинні міри на цей раз ми можемо запросити лише 20 осіб.
Вартість квитка — 300 грн.
У цю суму включені: арт-бесіда з Ігорем Трушем (40 хвилин), відвідування діджитал-виставки за мотивами життя та творчості Сальвадора Далі (30 хвилин), мистецька фотосесія на власні гаджети (20 хвилин), прогулянка залами з графічними творами Далі ( від 20 хвилин та довше), келих вина.