"Доповнену реальність" презентували у Музеї українського живопису -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68

«Доповнену реальність» презентували у Музеї українського живопису

Додатки, які роблять цікаві речі ще цікавішими, реальність ще реальнішою, а нас — ще розумнішими, зараз дуже популярні й будуть набирати обертів надалі. Музей українського живопису (м.Дніпро) - попереду всіх.

Фахівці проекту «English Club TV» «оживили» мистецькі твори експозиції Музею українського живопису, створивши доповнену реальність, яку презентували представникам ЗМІ. Доповнена реальність — це середовище із доповненим фізичного світу цифровими даними у режимі реального часу за допомогою комп’ютерних пристроїв: планшета чи смартфона із необхідним програмним забезпеченням.

Як це працює?

Камера наводиться на спеціальний стікер, розміщений біля певного твору мистецтва. Відповідне програмне забезпечення в одному випадку починає демонструвати відеоматеріал, а в іншому – подає анімаційне зображення картинки.

Так, наприклад, якщо на картині зображене море та птахи – то птахи починають літати, а море розкатувати хвилі, якщо це весняний сад, то дерево заколисує вітер, якщо собака, то він відкушує палець чоловіку, що стоїть поруч.

20180420_150315

У Музеї українського живопису (м.Дніпро) в такий спосіб вже можна подивитися експозицію робіт Сальвадора Далі та «оживити» постійну виставку картин художників дніпровської школи.

Аби зануритися у додаткову реальність, досить звернутися до адміністратора  музею, заплатити 30 гривень, отримати планшет і – насолоджуватися.

20180420_150125