Dnipropetrovsk Region Art Fest – 2019 -Музей українського живопису
(056) 794 09 88, +38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Понеділок -вівторок – ВИХІДНИЙ

Dnipropetrovsk Region Art Fest – 2019

Музей українського живопису за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації вдруге презентує Dnipropetrovsk Region Art Fest–2019 – виставковий проект для молодих митців області.

Успішний виставковий проект 2018 року довів: в Дніпропетровській області багато талановитих митців. Тому було прийнято рішення і у 2019 дати шанс «зазвучати» молодим митцям.

Dnipropetrovsk Region Art Fest–2019 – це БЛИЗЬКО 120  творчих робіт від 40 учасників  віком до 35 років з усіх куточків Дніпропетровської області.

Молодим художникам  після навчального закладу досить непросто заявити про себе у мистецькому світі. Участь у виставкових проектах для молодих митців – це рух вперед, чергова сходинка до «олімпу пізнаваності», можливість продемонструвати власний талант.

Митці, що беруть участь у  Dnipropetrovsk Region Art Fest–2019, – абсолютно різні творчі особистості. Хтось – експериментує, дехто працює у власній манері і вже демонструє свою стилістику, яку ні з ким не сплутати.

Художники-учасники виставки  працюють у різних техніках, намагаються відкривати, на їхній погляд, нові художні світи. Дехто з них ще навчається у коледжі чи  Академії мистецтв, дехто не має художньої освіти, втім малює за покликом серця і дає вихід та розвиток власному таланту.

Виставку урочисто відкрили працівники музею та Дніпропетровської Обласної Державної адміністрації.

Радник голови ОДА Ольга Горб зазначила, що для керівництва ОДА неймовірно важливо підтримувати творчу молодь. А подібні виставкові проекти – серйозний старт, трамплін у професійне середовище.

Людмила Тверська, заступник директора Музею українського живопису відзначила високий рівень творчих робіт молодих митців, а також виокремила власні найулюбленіші роботи, а відзнака від заслуженого працівника культури, знаного в Україні мистецтвознавця, дорогого вартує.

IMG_9074

IMG_9057

IMG_9060

IMG_9069

IMG_9061

IMG_9071

IMG_9055

IMG_9048

IMG_9075

IMG_9050

IMG_9037

IMG_9076

Володимир Божко, цікавий автор, заповнюючи анкету учасника написав скромно – моя біографія нині не цікавіша за мої візуальні потоки. Народився, живу… На виставку запропонував власні твори у змішаній техніці, назви яких теж глибоко концептуальні – «Їстівні дурощі, які часом не пролазлять», або «До ідеї відповідальності».

Алена Загребельна представила перфоманс: «Кут». Це історія про дуальність світу. Вона простояла весь вечір у кутку, занурившись у телефон. А її колега вів пряме включення з іншого телефону і розказував мисткині про експозицію творів молодих художників.

IMG_9040

IMG_9045

Аліна Микуліна – представила  класичні пейзажі.

Юлія Барко — розмірковує про кохання з допомогою цікавої графіки.

Дришлюк Олександр профільної художньої освіти не має, втім дивує стилістикою та творчою складовою робіт.

Анастасія Ярошевич представляє портрет та два пейзажі. Класичні. Насичені і деінде схожі на манеру метрів дніпровської школи – Георгія Чернявського та Якова Калашніка. Сама Настя  працює завідуючою «Музеєм-квартирою художника Григорія Синиці» у м. Кривий Ріг. Паралельно із заняттям творчістю пише та публікує у різних вітчизняних виданнях статті про сучасне українське мистецтво й огляди творчості сучасних художників для українських галерей, каталогів творів, виставок, займається ілюстрацією для журналів і книжок, пише книги. Її художні твори знаходяться у приватних колекціях і колекціях галерей в Україні та за кордоном – у Польщі, Росії, Китаї, США, Німеччині, Італії.

Сергій Бурбело – представив три роботи із серії  #Qirim.

Тетяна Орхименко – серію міських пейзажів.

Олена Данилейко представила новий доробок – роботи петриківського розпису. Олена вже викладає живопис, малюнок, композицію та петриківський розпис у комунальному закладі спеціалізованої мистецької освіти «Петриківська дитяча художня школа імені Т.Я. Пати». Від 2013 року учасник всеукраїнських виставок, зокрема у таких містах: Тернопіль, Дніпро, Київ, Миколаїв, Одеса, Біла Церква, Ужгород. Декілька робіт знаходяться у колекціях Національного музею українського народного декоративного мистецтва та Білоцерківського краєзнавчого музею. Має низку дипломів та перемог у творчих конкурсах. І наразі  стипендіат — УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №100/2018 Про призначення стипендій Президента України для молодих майстрів народного мистецтва на 2018 рік.

Приємно, що усі учасники – амбітні, молоді, сповнені ідей. А твори варто дивитися. Розуміти авторські посили та меседжі. Занурюватися в атмосферу творчості. Виставка працюватиме місяць. Вхід вільний.