Діалоги з Марією Примаченко, або Емоції в емалі. -Музей українського живопису

Діалоги з Марією Примаченко, або Емоції в емалі.

Всеукраїнський сьомий симпозіум емальєрів у Музеї українського живопису розпочав свою роботу ще 2 грудня. Цього разу перед художниками постало цікаве завдання, бо ж поверхом нижче від майстерні художньої емалі експонується унікальна виставка робіт Марії Примаченко.

Тож тема чергового симпозіуму емальєрів: «Діалог з Марією Примаченко».

Попрацювати у цікавому напрямку з’їхалися справжні метри емальєрного мистецтва. А саме – кияни Олександр Бородай і Тамара Турдиєва, Устим Федько і Тетяна Ільїна, Степан Марчук із Запоріжжя, дніпряни Станіслав Юшков та В’ячеслав Апет.

Творча атмосфера в майстерні сприяє народженню нових шедеврів.

1

2

3

8

9

Долучився до компанії колег і Олексій Коваль, художник-емальєр, виставку робіт якого було відкрито у музеї напередодні.

koval

koval2

koval3

Художники зауважують: за радянських часів мистецтво емалі в Україні практично не розвивалось, адже було затавроване, як «буржуазне». Нині, завдячуючи майстерні при Музеї українського живопису,  зокрема, емальєрне мистецтво отримує новий поштовх для розвитку.

5

6