Благодійність + мистецтво = добра справа -Музей українського живопису

Благодійність + мистецтво = добра справа

У Музеї українського живопису в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця» відбулася благодійна виставка- продаж картин дніпровського художника Армана Аллахвердяна.

Музей українського живопису неодноразово підтримував благодійні проекти. Так, ми проводили аукціон робіт з фонду Музею, а отримані кошти спрямовували на потреби переселенців з Донбасу.

Діє при Музеї і проект Арт-терапія для бійців АТО. І продаж робіт бійців теж акт мистецької допомоги тим, хто боронить Україну на Сході. Усі кошти були спрямовані на матеріали для малювання, з допомогою яких художники-волонтери проводять заняття у військових шпиталях міста.

І наша нова акція: 30 серпня у Музейному саду було представлено близько 30–ти робіт Армана Аллахвердяна. Цей художник – куратор виставок Дніпровського центру вірменської культури «Оджах», учасник багатьох виставок в Україні, Турції, Угорщині та Болгарії.

1

3

5

Художник з особливою ніжністю ставиться до дітей, а особливо до діток з особливими потребами. Проводить майстер-класи у сиротинцях, вчить малювати малечу в спеціалізованих інтернатах для дітей із певними вадами розвитку.

Аллахвердян створює картини у жанрі фігуративного абстракціонізму. На виставці представив яскраві роботи, написані олією. Автор розподілив картини на три серії: «Місто любові», «Пісні моря» та «Букет гарного настрою».

4

2

8

6

9

Художника підтримали друзі і шанувальники мистецтва. Шляхом продажу вдалося зібрати певні кошти. Усі вони будуть витрачені на благоустрій дитячого майданчика у виховному комплексі №4. Аби діти розвивалися – як духовно, так і фізично.

11

12

14

Виставка-продаж є частиною програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця», — про це на відкритті зазначив керівник управління культури міськради Євген Хорошилов.

16

13

Суть подібних акцій у тому, що митці і люди бізнесу можуть спільно докладати зусилля і бути корисними, допомагати вирішувати проблеми міста, а особливо болючі питання, що стосуються діток.

15

10