БГ у Музеї -Музей українського живопису
Довідки за телефонами:
+38 (096) 610 37 96, +38 (099) 068 31 68
Музей працює: середа – неділя з 11.00 – 19.00
Понеділок - вівторок – ВИХІДНІ ДНІ

БГ у Музеї

alt
Легендарний Борис Гребенщиков відіграв концерт у Дніпрі. А перед виступом зазирнув до Музею українського живопису. Аби у камерній атмосфері потеревенити «за життя» з друзями, фанатами, поціновувачами.

 

 

 

Діалог у такому форматі став можливим завдяки Українській федерації йоги, яка й вмовила рок-легенду виділити півтори години у щільному графіку на спілкування з дніпропетровською молоддю.

Привітати музиканта завітав і мер міста Борис Філатов. Розмов за політику — не було. Втім, БГ потиснув руку міському голові і сказав, що йому подобається той шлях, яким йде команда Бориса Філатова.

DSC_3708

БГ — символ рок-руху. На сцені  музикант  понад 40 років.  В чому секрет феноменального успіху? Йому ставили концептуальні запитання, на кшталт: як він пише власні хіти, та які періоди власної творчості вважає конгеніальними, а музикант просто знизував плечима і казав, що не заморочується. Живе, творить і   отримує задоволення і від процесу, і від результату.

DSC_3686

«Людина, що творить музику», — саме так про себе каже Гребенщиков. Саме в цьому, ймовірно, і полягає розгадка його феноменального успіху. БГ вдається кількома акордами зачепити найпотаємніші струни душі, достукатися до серця і змусити працювати розум. Його тексти та музика викликають емоції. Різні. Хтось не сприймає. Хтось захоплюється. А Гребенщиков — експериментатор. Він у постійному пошуку стилів та напрямків. І найголовніше — живе за принципом: «роби те, що хочеш, а не те що змушують!»

DSC_3689

DSC_3695

DSC_3680

Похожие записи: