Авторська екскурсія Тараса Триндика по виставці "Мантри живопису" -Музей українського живопису

Авторська екскурсія Тараса Триндика по виставці «Мантри живопису»

Більшість картин для цієї виставки Тарас Триндик створив під час карантину.

Запрошуємо Вас авторську екскурсію від дніпровського художника Тараса Триндика по виставці “Мантри живопису”.

Початок 30 липня о 17:00.
Вхід 75 грн.

Шукайте Музей українського живопису за адресою: Дніпро, площа Троїцька 5-А (3 поверх).

“Ліки проти поганого настрою” – так критики називають роботи майстра. Його пейзажі та абстрактні композиції створюють настрій та навіть занурюють у світ медитації.

У творчості відомого дніпровського художника Тараса Триндика поєднуються реалізм з грою форм. В його доробку є великі абстрактні полотна, написані ніжно і тонко, сумні поетичні пейзажі, портрети, де зображені здаються прибульцями з паралельного світу. На противагу колірній феєрії у живописі Тараса Триндик є й драматична монохромність: червона, жовта, коричнева та чорна…

В роботах художника панують «пошуки краси», споглядання яких рятує від поганого настрою. За словами Тараса Триндика, в мистецтві його привертає все, крім політики, життєвих проблем і побутового бруду.

Обов’язкова реєстрація за посиланням.