Авторська екскурсія Ігоря Зайцева виставкою "The dialogue" -Музей українського живопису

Авторська екскурсія Ігоря Зайцева виставкою «The dialogue»

Зустріч відбудеться 20 лютого о 14:00 за адресою: Дніпро, площа Троїцька 5-А, 3 поверх.

Запрошуємо на авторську екскурсію художника Ігоря Зайцева його персональною виставкою «The dialogue».

У залах представлені 97 робіт митця, більшість із них створена минулого року. Ігор Зайцев говорить, що для нього це був плідний період.

Персиковый чек-лист дня с цветными абстрактными рисунками, копия (1)

Художник працює в різних жанрах — пейзаж, натюрморт та портрет. Його персональна виставка свідчить про постійні пошуки сенсів та майстерності.

Ігор Зайцев постійно працює на пленерах. Праця на свіжому повітрі дає йому можливість відчути природу, навчитися бачити красу і засобами живопису переносити її на полотно.

Вартість 50 грн на вході.