Арт-тераса на даху Музею -Музей українського живопису

Арт-тераса на даху Музею

Музей українського живопису вдихнув життя у дах музейного комплексу. Відтепер Дніпро має новий арт-простір.

«Натхнення, — його можна  черпати звідусіль. Можна втекти за місто, можна шукати краєвиди за кордоном, а можна просто піднятися на дах музейного комплексу, аби вдихнути вечірню прохолоду, можливо, упіймати якусь творчу думку, відчути прилив сили чи просто з насолодою помилуватися краєвидом міста», — каже засновник Музею українського живопису Олег Наумов.

Музейну арт-терасу відкрито і вона житиме власним активним життям. Кінопокази і вечірні пленери з живопису, для професіоналів і любителів малювати. Дні народження і тихі тематичні паті, паблік-токи і літературні вечірки.

Музей радий гостям, але попереджає – дах місцина лише для чемних відвідувачів, отже працюватиме жорсткий фейс-контроль.