Арт-темрява: інтуїтивна екскурсія у Музеї українського живопису -Музей українського живопису

Арт-темрява: інтуїтивна екскурсія у Музеї українського живопису

Запрошуємо Вас у всесвіт темряви та мистецтва!

Це спільний проєкт Музею українського живопису та Туристичного інформаційного центра Дніпра.

Ви зможете пережити унікальний досвід, який точно змінить ваше уявлення про те, як ми сприймаємо цей світ. Це нагода дізнатися більше про можливості своєї свідомості та глибоко зануритися у вимір мистецтва.

На цей раз у темряві з ліхтариками роздивляємося виставку живопису Artsail «Puzzle».

Майже на годину разом з професійним гідом зупинимо швидкоплинність сучасного світу, відкладемо гаджети та просто будемо насолоджуватися життям.

Приходьте 29 січня о 18:00 у Музей українського живопису (2 поверх).

Вхід — 75 гривень.

Кількість місць на екскурсію обмежено, тому, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням.

АРт-Темрява