Анонс лекцій: Башкірцева та Котарбінський -Музей українського живопису

Анонс лекцій: Башкірцева та Котарбінський

Вихідні обіцяють бути цікавими та пізнавальними – відвідайте лекції з циклу «День народження видатного художника» у Музеї українського живопису.

21 листопада о 16:00 – лекція, присвячена життєвому та творчому шляху Марії Башкірцевої (1858-1884).
Відома художниця мала безліч талантів: чудовий голос, хист до літератури, здібності політолога. Була першою серед митців України та Росії, чиї роботи придбав до своєї колекції Лувр.
Наші гості матимуть нагоду відкрити для себе художню та літературну спадщину Марії Башкірцевої, створену протягом короткого, але яскравого та натхненного періоду її життя.

М.Башкірцева. «В художній студії Жульєна»

Символізм та модерн ніколи й нікого не лишають байдужими.
22 листопада о 16.00 – Вільгельм Котарбінський (1848-1921) – яскравий представник стилю «модерн». В ході зустрічі розглянемо київський період творчості митця, особливості його плідної роботи з талановитими сучасниками, і, безумовно познайомимося із власним неповторним мистецьким баченням художника.

Вільгельм Котарбінський. «Після смерті»

Вільгельм Котарбінський. «Фея квітів»

Адреса Музею українського живопису: Дніпропетровськ, вул. Червона Площа,5-а (біля Троїцького собору).
Музей працює: середа – неділя, 11:00 – 19:00
Тел.: 32-04-31, (096) 610 3796, (099) 068 3168