Анонс: 7 серпня вернісаж Анатолія Жежера -Музей українського живопису

Анонс: 7 серпня вернісаж Анатолія Жежера

7 серпня у Музеї українського живопису відкриється персональна виставка робіт заслуженого художника України Анатолія Жежера.

Цей дніпродзержинський художник унікальний тим, що не піддався спокусам зробити «сучасними» свої твори. Залишається завжди вірним реалістичній традиції, яка дозволяє зрозумілою мовою розповідати про найпотаємніше. До майстерні художника завітали співробітники музею, аби відібрати картини для музейної експозиції. Дарина Юшкова, заступник директора по виставковій діяльності, каже: «Анатолій Михайлович - добрішої души людина, втім, дуже вередливий, хоча генію - це дозволено».

Картини для виставки

Чекайте на відкриття нової виставки!

Адреса Музею українського живопису: Дніпропетровськ, вул. Червона Площа,5-а (біля Троїцького собору).
Музей працює: середа – неділя, 11:00 – 19:00
Вхід - вільний