5 художників для 5 мільйонів глядачів -Музей українського живопису

5 художників для 5 мільйонів глядачів

Мистецький простір ARTAREA та Музей українського живопису у лютому відкрили понад 5 нових виставок у Києві та Дніпрі для 5 млн мешканців.

Зараз у столиці експонуються роботи одразу трьох відомих українських митців: Ігоря Куделіна, Федора Павленко Олексія Владімірова

Тим часом у Дніпрі глядачів запрошують до Музею українського живопису переглянути роботи Ігоря Зайцева, більшість яких зроблена протягом 2020 року. А в ARTAREA Dnipro є можливість доторкнутися до творчості відомого на увесь світ сюрреаліста Сальвадора Далі.

Федор Павленко – яскравий український експресіоніст

DSC_0300-min

У своїх роботах Федор Павленко приділяв особливу увагу не образотворчості, а живописно-пластичній поверхні полотна. За життя художник створив серію портретів та пейзажів-настроїв. З натури Павленко ніколи не писав. Спостереження за життям природи, людей породжували в його уяві майже реальні образи-бачення, які автор висловлював в живопису.

Зараз про Федора Павленко говорять, як про видатного художника. Індивідуальна особливість робить його твори неповторними.

Олексій Владіміров – класичний духовний художник

У процесі створення робіт митець знаходить свій пластичний стиль, переосмислюючи епохи палеоліту, античності та Відродження. Олексій Владіміров працює з різноманітними матеріалами та техніками, такими як мармур, латунь, бронза, глина…

DSC_0421-min-min

Художник постійно перебуває в активному творчому пошуку. В новій експозиції представлені 12 робіт скульптора – невеликих за розмірами, але сповнених високих почуттів і глибоких роздумів над таємницями людського існування. Серед них «Камертон вічності», «Перше кохання», «Материнство», «Перлина моря», «Єва» та інші.

DSC_0491-min-min

Ігорь Куделін – неординарний постмодерніст

Художник провокує своїм мистецтвом  буттєві процеси, розмиваючи межі між абстрактним та реальним, розкриваючи хибність наших уявлень про матеріальне та вічне. Творче кредо Ігоря Куделіна –допомогти глядачеві знайти шлях до свого власного духовного початку, космічного буття, душевного миру, вічних цінностей, гармонії світобудови. В експозиції представлені фігуративні та абстрактні роботи майстра із зібрання ARTAREA.

154281128_702000213803389_2443102366001465610_n

DSC_0421-min-min

Ігор Зайцев – самобутній художник у пошуках сенсів

В Дніпрі, в Музеї українського живопису відкрилася виставка самобутнього художника з Донеччини Ігоря Зайцева. Нова персональна експозиція має назву «The dialogue». У залах представлені 97 робіт митця, більшість із них створена минулого року.

Художник працює в різних жанрах — пейзаж, натюрморт та портрет. Його персональна виставка свідчить про постійні пошуки сенсів та майстерності.

Ігор Зайцев часто працює на пленерах. Праця на свіжому повітрі дає йому можливість відчути природу, навчитися бачити красу і засобами живопису переносити її на полотно.

«Сюрреалізм – це я»

Мистецький простір ARTAREA Dnipro запрошує на найочікуванішу виставку цього сезону – “Сюрреалізм. Dali&Босх. Химери, що оживають”.

На глядачів 2 поверху чекають відео-арт від мистецького простору за мотивами творчості Сальвадора Далі та Ієроніма Босха. Також зали прикрашають естампи Далі з графічної серії «Сакральна Біблія», які є свідченням неперевершеного чарівного дару видатного майстра.

дали инсталяция

Навряд чи в художній культурі людства новітнього часу знайдеться особистість, яка б володіла такого роду творчим потенціалом та універсалізмом, як Сальвадор Далі. Магічна привабливість його творів сповнює почуттями: від незрозумілого жаху до захвату, від розчарування до надії, скидає до безодні пристрастей та спокус.

Сальвадор Далі – міф та реальність ХХ століття.

Шукайте нас за адресами:

Київ, Софіївська, 11-15 ( недалеко від Майдану Незалежності),

Дніпро, площа Троїцька 5-А ( недалеко від пр. Дмитра Яворницького).